TANEČNÍ KURZY

V rámci celého našeho studia, nabízíme kurzy pro děti od 3 let a to se zaměřením pouze na Street Dance (Hip Hop, House Dance, Lockin, Poppin, Dancehall, Choreo).

Kurzy nabízíme od začátečníků po pokročilé ve všech věkových kategoriích, ve dvou městech – Nymburce a Poděbradech.

Chcete aby se Vaše děti nejen tanec naučily, ale tancování je především bavilo? Chcete být v týmu kde se navzájem všichni podporují a kde je možné úplně vše? Tohle všechno u nás můžete mít a být součástí. Stačí vyplnit přihlášku a my se Vám už ozveme. Kurzy otevíráme vždy na sezónu  Září – Leden a Únor – Červen. Pro více informací nás kontaktujte

PŘIHLÁŠKA ONLINE

Vyplňte naši online přihlášku, zařadíme Vás do kurzu a budeme Vás kontaktovat v co nejbližší době.

BABY
3-4 roky

Taneční lekce dětí BABY trvá 45min. Lekce je vedena formou her, pohybových cvičení a dalších aktivit, které vedou ke správnému držení těla, kolektivní spolupráci, vnímání hudby a radosti z pohybu.

MINI
5-7 let

Předškolní děti už lépe vnímají své tělo a učí se s ním pracovat. Lekce trvá 1h a hlavním cílem je naučit děti základy street dance tak, aby děti tanec bavil a zároveň byly připraveni na pokročilé lekce kde se už jezdí na soutěže.

DĚTSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE
7-11 let

Děti školního věku mají 1h/2x týdně. Učíme děti především základy Hip Hopu dle pokročilosti, návyk na pohyb, správně se protahovat a izolovat tělo pro lepší koordinaci. Děti jsou připravovány na vybrané soutěže.

JUNIORSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE
11-15 let

Junioři svým věkem získávají plnou koordinaci pohybu. Díky tomu je učíme těžší kroky, více tanečních stylů, jezdíme na battly, různě soutěže apod. Lekce 1h – 1,5h/ 2x týdně dle pokročilosti.

HLAVNÍ VĚKOVÁ KATEGORIE
od 15 let

Hlaváci už jsou mazáci. Jsou to děti ze středních či vysokých škol. Lekce díky tomu jsou většinou ve večerních hodinách a to pravidelně 1h – 1,5h/ 2x týdně

RODIČE
neomezeno

Nově otevřená kategorie. Z důvodu velkého zájmu rodičů našich dětí, otevíráme street pro dospělé!!! Budeme se učit základy hiphopu a bude to sranda 🙂 Lekce 1h/ 1x týdně